vasárnap, május 16

Mai edzésem elég lábcentrikus volt.
Inkább gyakoroltam most a Bellemmel mint edzettem.
-Előlguggolás 5-5 ismétlés oldalanként---ebből volt 10 kör=Össz. 100 guggolás a 28 kg-os Bellel
- 50 hindu guggolás
- 50 ugrálós kitörés
- 50 dinamikus gyors sima saját testes guggolás

szombat, május 15

Új képek





Nem szoktam feltenni a munkámmal kapcsolatos képet, de most ezt nem álltam meg.Az edzéssel kapcsolatos képeket folyamatosan töltöm.....(a heli előtt balra fekszek én:) )
Minden héten egyszer Crossfit kerül terítékre, de azért a zöm még mindig az RKC.A héten megpróbálok egy snatch tesztet csakhogy megnézzem hogy hol tartok a felkészülésemben.Megmondom őszintén hogy egy 115-nek már nagyon örülnék, mert a vállam miatt már ez is jó eredmény lenne.
Power To You KIKI!!

csütörtök, május 13

Elmúlt időszak


Az elmúlt időszakban nem volt időm leírni, hogy milyen edzések voltak itt az erdő mélyén.
Csak egy pár részlet :- volt 48 TGu 28-assal
- volt 500 swing 28-assal
- volt VO2max 24-essel(240 snatch)
- volt két súllyos edzés 2x24-kg-al(guggolás, clean, swing)
- és volt Crossfites Grega féle körök(majdnem hányásig)

Ma van először hogy amióta itt vagyok a Bakonyban (ápr 26 óta) van egy pihenőnapom. Ma nincs semmilyen edzés. Se edzéstartás , se saját edzés. Ki is használom egy kicsit. Pihi......
Feltettem egy képet ami a vidámparkban készült és ott ülök ezen a hintán a legfelső sorban.Budapesti vidámparkban készült a szabadságom alatt Kikivel akit imádok............................

vasárnap, május 9

További képek a Bakony mélyéről







Itt egy pár kép ami bizonyítja hogy van egy két elég elszánt arc a Bakonyban.

péntek, május 7

Itthon...

Ma Szegedre érkezek.Egész hétvégén itt leszek.Edzés most nem lesz csak pihenés, mert Vasárnap utazok vissza a Bakonyba.

csütörtök, május 6

Tegnapi edzés

500 swing(28 kg-os Bell)

szombat, május 1

Max erő növelés

Ma haladókkal nyomtuk az erdő mélyén. Fák , fű, és rengeteg szúnyog!!
Na de nézzük mit sikerült edzeni.:-

-Bemelegítés a szokásos módon:)

- Pincér nyomás bal 1 - jobb 1 (20 kg-os Bellel én)
-...................................................................................
........
-egészen addig amíg nem mentünk fel 5 ismétlésig
Ezt még gyakorolnom kell mert éreztem hogy a 24-essel azért küszködtem volna.....

- Katonai nyomás 4 ismétlés oldalanként(körönként)Volt 12 kör. Egy kör 24 mp munka.
Én megint a 28-asomat használtam.

-Egylábas guggolások gyakorlása, majd 3 -3 szabályos egylábas guggolás oldalanként.Végül pedig egy -egy guggolás 20 kg-os Bellel.Nem vittük túlzásba hogy még maradjon erő.:)

- Gobblet guggolás 10 kör. Körönként 8 ismétlés. Az utolsó körben 10 ismétlés.Az időre most nem emlékszem.

- Talppal felfelé tartás 30 mp munka és 30 mp pihi- ebből volt 4 kör

- Végül mindenféle hasgyakorlat Bellel

Ez egy jó kis erőedzés volt és érzem hogy fejlődök napról napra. Jó úton haladok.Jeejeee

Kikinek pedig kitartás:)

Power To You!!

Új kezdők és Crossfit este

Ma azaz tegnap új kezdő csoport indult itt az erdőben.
Erről most nem írok mert még képlékeny, de reményeim szerint menni fog az új csoport.
Este(elég későn) kb. 20:40-kor kezdtük a Crossfit-es mókánkat.

Egy kör edzés a következőkből állt:- 4-4 katonai nyomás - 15 lebegő felülés - 30 kg-os rúd sulllyal felvétele mellkasra majd guggolás után kilökés 10-szer - 30 hegymászó térdváltogatás - 8 húzódzkodás - 6-6 snatch.
Ebből volt 5 kör összesen. 6 kör volt a cél de mivel még nem sokat csináltam ezt a változatot főleg a lökést , ezért óvatos voltam.

Későn feküdtem, korán kelltem nincs Kiki nyűgös vagyok!